Полтавщина залишається у «червоній» зоні

Полтавщина продовжує перебувати у «червоній» карантинній зоні.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов у Telegram каналі. Відзавтра у «червоній» карантинній зоні будуть 3 області: Полтавська, Сумська і Запорізька. 

За результатами Державна комісія вирішила скасувати: - з 00 години 00 хвилин 06 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей. Також застосувати на території Харківської та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, а на території Чернігівської області – для «помаранчевого» рівня.

Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Для того, щоб вийти із «червоної» зони, треба зменшити захворюваність. Виходити ще поки що по тим показникам, які сьогодні, завтра, поки, можливо, ще й рано. Показники об'єктивно будуть переглядатися і буде прийнято рішення. Коли цей час настане, завтра, післязавтра чи скільки, мені важко сказати, тому що це залежить від того, яка буде у нас захворюваність.

Стрічка новин