«Ворскла» U-21 – «Десна» U-21 – 3:1

Під Полтавою, на Крутому Березі, на стадіоні «Лтава», відбувся матч 25-го туру молодіжної першості України серед команд U-21 між молодіжними складами полтавської «Ворскли» та чернігівської «Десни». 

Після перших сорока п’яти хвилин полтавці програвали 0:1, але по перерві забили суперникам три м’ячі. В цій грі команда Віталія Косовського підсилилась двома гравцями основного складу – Пап-Альюном Ндіайє та Луїзао. Тож полтавці мали тотальну перевагу над чернігівським дублем і святкували заслужену перемогу з рахунком 3:1. У «ворсклян» забивали Артур Ульяницький, Леон Гладковський – з пенальті та Олександр Кожевніков. Ось як після гри прокоментували її хід головний тренер «Ворскла» U-21 Віталій Косовський та воротар Павло Ісенко.

Віталій Косовський, головний тренер «Ворскла» U-21   

- Перший тайм мали перевагу, але ніхто не зміг поставити, як-то кажуть, крапку. Перекладина, штанга, в нас був контроль м’яча, ми так і планували грати в позиційній атаці, але команда перейшла три рази поле, і зі стандарту ми пропустили. В перерві поговорили, щоб була концентрація протягом всього матчу і треба додавати в швидкостях. Швидше працювати з м’ячем, а в плані комбінації вони розуміють. Ми дуже раді, що перемогли. І ми повинні були перемагати сьогодні.

Павло Ісенко, воротар «Ворскла» U-21

- В першому таймі обстріляли все, окрім сітки воріт, у другому забили перший гол. Потім пішло, легше стало після першого гола.

Стрічка новин