На Полтавщині поліція викрила схему торгівлі довідками про негативний результат ПЛР на COVID-19 для виїзду за кордон

На Полтавщині поліція викрила схему торгівлі довідками про негативний результат ПЛР на COVID-19 для виїзду за кордон

У підробці медичних документів та їх реалізації через Інтернет-месенджер підозрюють 21-річного мешканця Кременчука. За адресою проживання молодика під час санкціонованого обшуку вилучили ряд речових доказів: комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи та гроші.

Незаконну оборудку припинили працівники Кременчуцького райуправління поліції спільно з регіональним підрозділом кіберполіції,  під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури.

Поліцейські встановили, що молодик пропонував через різні Інтернет-канали оформити необхідну довідку без здачі аналізу за умовно невеликі гроші - близько 250 гривень за одну.

Іван Жук, начальник Кременчуцького райуправління поліції, повідомив:

"Кременчуківець розмістив оголошення про можливість замовлення довідок про негативний результат тесту на COVID-19 на понад 150 Інтернет-ресурсах. На даний час слідчі встановлюють кількість осіб, які скористалися послугами фігуранта.  Слідчі здійснюють розслідування за ст. 358 Кримінального кодексу України –  підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів".

Стрічка новин