На території військового містечка під Полтавою потруїли котів

Більше 5 улюбленців загинуло, деякі тварини – у складному стані. 

Залишилися без матері і малеча, якій наразі шукають нових господарів.

Поліцейські радять в цьому випадку звертатися і писати заяву, адже за жорстоке поводження з тваринами передбачена кримінальна відповідальність. Це жінка і зробила, викликавши патруль поліції. А розпочалося, говорить, все зранку, коли помітила зникнення тварин. 

Наталія Мироненко, доглядала за котами

- Потім я побачила одну з кішечок і заспокоїлась, і почала працювати. Але на пів дев'яту заскочила одна жінка з роботи і каже: Наташа потравили котів. Як коли вийшла, то цю картину дивитися неможливо. Як можна бути такими жорстокими? Чому люди вважаються царями звірів? Мені хочеться звернутися до тої людини, яка це зробила. Могла схопити всіх котів, які не подобалися, і в мішок, вивезти десь, але не вбивати так жорстоко.

Щоб відкрити провадження за статтею «жорстоке поводження з тваринами», повинен бути склад злочину. Тож, якщо буде доведено, що був особистий спосіб мучення тварини, або ж застосовувались якісь хімічні речовини, щоб вкоротити тварині віку, або ж щоб був умисел на позбавлення життя тварини, кривднику загрожуватиме термін. Наразі триває слідство.

Стрічка новин