У мешканки Коваліки – проблеми з хуліганами

Більше 5-ти років одній з мешканок села Ковалівка докучають невідомі особи. За словами жінки, в її будинку постійно б'ють вікна та дах. Вона неодноразово зверталася до правоохоронців, проте невідомих так і не знайшли. Наша кореспондентка Євгенія Манич знає більше.

Історія Любові Олефір розпочалася п’ять років тому, коли вона написала першу заяву на бутлегерів, яких в народі називають самогонниками. Її син часто заглядає до чарки, тому й почав купувати у самогонників пляшку. Після цього жінка одразу почала боротьбу із бутлегерами. Але відповідь не змусила себе чекати.

Любов Олефір, мешканка с.Ковалівка

- Протягом п’яти років до мене внадилася якась банда, чотири хлопці, б’ють вікна на хаті і шифер на хаті б’ють. Вночі, починаючи з 20 години вечора, до 2 годин ночі, до 3:20 ночі. Хто вони, я не знаю, я їх піймати не можу. Останній раз вони були 3-го числа, як почався карантин.

Жінка говорить, вікна страждають постійно, вже втомилася замінювати їх майже щомісяця. То сніжками кидають, то яблуками, то камінням. Любов неодноразово зверталася до правоохоронних органів з проханням знайти та покарати невідомих осіб.

Любов Олефір, мешканка с.Ковалівка

- Коли нападали, я постійно писала до поліції заяви. Поліція приїздить, заяву напишуть, на тому все й закінчується, ніхто нікого не ловить. Раз навіть вибухівку мені зробили, прив’язали до фірточки, я ж не знала, що там щось.

Проте у поліції повідомляють: всі заяви від громадянки були опрацьовані, кожного разу на її виклики прибували або слідчо-оперативна група, або група реагування патрульної поліції. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Під час опрацювання на місці вони отримували відповідні пояснення, жодних ознак кримінального правопорушення не було. Але жінка стверджувала, що біля її хати постійно проходить група молодих людей, які гучно сміються, або якимось чином намагаються створити дискомфорт біля її двору. А взимку хтось кинув сніжку їй у вікно, тобто, ці всі факти, вони ретельно перевірялися.

Кожне повідомлення жінки ретельно опрацьовуються і у разі виявлення тих людей, які створюють дискомфортні умови для проживання жительки села, вони однозначно будуть притягнуті до юридичної відповідальності, говорять у поліції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію