КП «Полтаваелектроавтотранс» може втратити 40 млн грн.

Комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» може втратити 40 мільйонів зі свого фінансування. Про це стало відомо із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Члени комісії хотіли перерозподілити ці кошти на потреби житлово-комунального господарства. Більше про це дивіться далі.

29 квітня у стінах Полтавської міської ради мало б відбутися засідання постійної бюджетної комісії, на якій мали би розглянути питання знаття з КП «Полтаваелектроавтотранс» 40 мільйонів гривень і переведення їх на потреби благоустрою міста, які потраплять до харківських компаній, котрі опікуються дорогами та вулицями міста, говорять депутати. Питання було винесене неправомірно, впевнений Вадим Ямщиков. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради 

- Мене дивує проблема, яка виникла вчора на депутатській комісії бюджетній, виносять не обговорене з депутатами на профільних комісіях, виносять питання перекидання грошей КП«Полтаваелектроавтотранс», перекидання грошей на благоустрій  міста Полтава. Благоустрій – це важлива тема, але на питання, чому не було обговорене і питання щодо звідкіля беруться гроші.

Таке «перекидання» з підприємства «Полтаваелектроавтотранс» на інші структури може призвести до банкрутства установи, як це було зі МШЕД та ШБРУ, зауважив депутат міської ради Юрій Бражник. 

Юрій Бражник, депутат Полтавської міської ради 

- Замість того, щоб допомогти цьому підприємству, так у нас по карантинним нормам підприємство провозить дуже мало людей. Замість того, щоб підтримати власне комунальне підприємство, замість того, щоб додати можливості, додати бюджету для розвитку цього комунального підприємства, наша міська влада із 170 мільйонів, які були закладені на рік, прийняла рішення прибрати 40 мільйонів і перекинути ці гроші на прибирання вулиць.

Поспілкуватися з керівником КП «Полтаваелектроавтотранс» нам не вдалося. Проте він говорив з депутатами міської ради. І розповів їм, що підприємство нині й так збиткове, а якщо зменшити фінансування, неминуче настане хвиля скорочення транспорту. 

Юрій Бражник, депутат Полтавської міської ради

- Комунальне підприємство ставлять перед фактом, що не 170 мільйонів буде, а 130, в тому випадку керівник зобов’язаний прийняти кілька рішень. На чому, з яких статей йому необхідно прибрати. Чи звільнити працівників, чи зменшити кількість виходу тролейбусів, чи зменшити кількість автобусів. Але ні перше, ні друге, ні третій варіант для Полтави точно це не є вигідним.

За відповіддю депутати вирішили звернутися до профільного заступника міського голови Євгена Рички, проте його телефон був вимкнений.

На даний момент абонент не може прийняти ваш дзвінок, зателефонуйте, будь ласка, пізніше…

- Ну ось так керівники працюють напередодні свят.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію