ДТЕК Нафтогаз допомагає озеленювати громади

Майже двісті дерев і кущів днями висадили у Великосорочинській громаді. Їх передала компанія ДТЕК Нафтогаз, яка працює на території громади. Також у Сорочинцях вже готують заявки на конкурс мінігрантів ДТЕК «Громада своїми руками», який пройде другий рік поспіль. Цього року в пріоритеті – проєкти з акцентом на безбар’єрність. Подробиці — у сюжеті.

У межах корпоративного соціального волонтерства компанія ДТЕК Нафтогаз щороку реалізує проєкти озеленення в громадах, де веде свою виробничу діяльність. Цьогоріч майже двісті саджанців дерев передали Великосорочинській громаді, які прикрашатимуть громаду.

Олександр Тищицький, голова Великосорочинської ТГ

- Другий рік поспіль компанія ДТЕК закупляє саджанці, а люди, жителі нашої громади висаджують їх у паркових зонах.

Торік у громаді завдяки ДТЕК Нафтогаз з’явилася нова паркова зона. У центрі Великих Сорочинців біля поштового відділення висадили дерева й кущі, облаштували альпійську гірку, встановили лавки й урни. Реалізація такого проєкту відбувалась в рамках конкурсу мінігрантів ДТЕК «Громада своїми руками». 

Олександр Діденко, депутат Великосорочинської сільської ради 

- Мешканці села приходять сюди відпочивати, дуже задоволені місцем відпочинку. Невідомими особами було викрадено дві найкрасивіші найдорожчі ялинки коло пошти. Ми плануємо у даному парку добудувати паркан, встановити освітлення алеї й камери відеоспостереження.

Конкурс «Громада своїми руками» — важливий соціальний проєкт, тому цьогоріч був збільшений бюджет програми. Також ДТЕК долучився до ініціативи Першої леді «Бізнес без бар’єрів». Тож особливу увагу приділятимуть проєктним заявкам, спрямованим на створення безбар’єрного середовища, доступності та комфорту у громаді. 

Валентина Дерев’янко, директорка КЗ «Великосорочинська публічна бібліотека» 

- Саме завдяки таким проєктам, оцій співпраці з ДТЕК  ми робимо наше село культурним, приємним для проживання. Ми облаштували і велостоянку біля школи, і дитячий майданчик був зроблений, і зокрема, бібліотеці були придбані комп’ютери, меблі і так само оцей парк.

Наталія Панченко, жителька Великосорочинської ТГ

- Я живу біля річки й в мене є мрія: на Чумаках зробити пляж. Це єдиний пляж, куди приводять, привозять дітей. Ми плануємо з дочкою зробити цей проєкт. Надіюся, що ДТЕК нам допоможе.

Окрім конкурсу, ДТЕК Нафтогаз щороку допомагає громадам реалізовувати й масштабніші проєкти. 2020 року виділили понад 7,5 млн грн у межах соціального партнерства. Так у Великих Сорочинцях реконструювали й обладнали шкільний харчоблок, у Ковалівці — збудували водогін та відремонтували дорогу.

Олександр Тищицький, голова Великосорочинської ТГ

- Для нас надзвичайно важлива роль компанії ДТЕК. Адже це не лише надходження ренти, а й додаткові кошти згідно проєктів “Громада своїми руками” і Стратегічного плану розвитку. Це і ремонти закладів освіти, культури і благоустрій і дороги. Все, що стосується життя наших громадян.

ДТЕК Нафтогаз виступає за соціально відповідальне ведення бізнесу та підтримку стійкого розвитку місцевих громад. Газовидобувники готові й надалі підтримувати ініціативи мешканців, аби разом зробити Великосорочинську громаду комфортною та успішною. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію