У Художньому музеї відкрили міську Великодню виставку

У Полтавському Художньому музеї ім.Миколи Ярошенка відкрилася традиційна міська Великодня виставка. Там експонуються роботи вихованців закладів естетичного виховання Полтави.

Ініціатором цього проєкту є Галерея мистецтв. Протягом 20 років працівники музею активно презентують полтавцям дитячі роботи. І, незважаючи на карантин, цього року діти разом із студіями та школами, теж відгукнулися. Врешті виставку зробили не тільки художньою. Її наповнюють і вироби з бісеру, витинанки та аплікації.

Ольга Курчакова, директор Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Діти зображали домашніх улюбленців в різних настроях, зображали свої улюблені іграшки, символи Великодня: це і Великодній заєць, який є в Америці головним персонажем цих свят, і наші Великодні писанки, вишиванки – традиції різних народів, різни країн і світу.

Тут презентовано сотню робіт юних авторів. Більшість з них працює з талановитими педагогами. Тому і виставка вийшла з розмаїттям дитячих робіт, технік і напрямків. 

Алла Тимошенко, завідувачка відділом науково-масової та виставкої роботи Галереї мистецтв

- Перш за все, такі виставки дають можливість робити новий крок, сходити вище і те, наскільки представляють потім на Міжнародних виставках, які беруть перші місця, не забувайте, який вклад в це завдяки виставкам музею Саші Путрі.

Поки що виставку відкрили без глядачів. Але працівники Художнього музею сподіваються, що незабаром карантинні обмеження послаблять, і роботи юних талантів зможуть побачити усі охочі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію