Як в області курсуватиме транспорт під час великодніх свят?

На Великодні свята зазвичай збільшували кількість курсуючих автобусів, аби пасажири змогли поїхати до своїх родичів та близьких.

Цьогоріч на цей період Полтавщина потрапила до «червоної» зони, що обмежило рух громадського транспорту. Через зменшення пасажиропотоку деякі рейси взагалі відмінили. Проте виїхати з області все ж можливо при наявності спецперепустки та документу, що засвідчує особу. Про це повідомляють пасажирів під час продажу квитків. Перевіряти особисті документи працівники автостанції повноважень не мають. Але варто врахувати, що це може зробити поліція при зупинці автобуса. 

Оксана Левенко, начальник Центрального автовокзалу Полтави

- Автобуси курсують стосовно міжміських, міжобласних, міжнародних рейсів по карантинним обмеженням, які були встановлені раніше. Карантинні обмеження не знято. Тобто, доїхати можна, але є часові обмеження, стосовно того, що з 06:00 і до 10:00 ранку автобуси курсують, що стосується області, та з 16:00 по 19:00. Але є транзитні рейси, яким дозволено курсування без обмежень і без часових проміжків. Вони курсують впродовж всього дня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію