Приймальне відділення у лікарні «Кременчуцька» планують відкрити у травні

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін проінспектував проведення робіт у приймальному відділенні лікарні «Кременчуцька». Вони відбуваються у рамках президентської програми «Велике будівництва». Наша кременчуцька знімальна група теж побувала там.

Приймальне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» розпочали реконструювати у листопаді 2020 року. До початку травня тут мали завершитися ремонтні роботи і вже в кінці травня саму будівлю повинні були ввести в експлуатацію. Проте ремонті роботи ще тривають. Як зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, в планах було завершити будівництво раніше.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Я особисто бачу дуже великі зміни, які у нас пройшли по цьому будівництву. І зараз дійсно, я впевнений, що у травні місяці будівельно-монтажні роботи саме у приймальному відділенні, внутрішні роботи, вони будуть завершені і буде вмонтоване те обладнання, яке вже у нас приїхало до лікарні.

Проте далі у медичному закладі буде працювати друга черга будівництва для спецобладнання. Мер міста Віталій Малецький зауважив: вже на кінець травня у лікарні планують прийняти першу «швидку» з хворими.

Віталій Малецький, мер Кременчука

- Ми орієнтуємося на кінець травня, щоб ми мали можливість приймати медичний транспорт і приймати пацієнтів. Але роботи не будуть зупинятися, ми будемо добудовувати ще приміщення і встановлювати в них ще два апарати.

Будувати друге приміщення буде та сама підрядна компанія, що й раніше. До 12 травня вони мають розробити проєкт, який затвердять, і після цього одразу приступлять до роботи. Так у керівництва міста – план прибудови поруч з лікарнею кількаповерхового приміщення для розширення цієї лікарні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію