Як обрати якісні яйця?

Яйця – одна з головних страв на святковому столі на Великдень. Тож як правильно вибирати свіжі яйця і на що варто звернути увагу? Поради від експерта та народного ревізора Максима Несміянова.

Вибір яєць на Великдень не відрізняється від вибору в інші дні. Обов'язково перевіряйте цілісність шкаралупи, чистоту яйця, а головне – терміни придатності. Не варто купувати яйця в місцях, де явно не дотримуються вимог санітарії, а також – температурно-вологісного режиму зберігання. Яйця зберігаються 25 днів. 

Максим Несміянов, виконавчий директор Союзу споживачів України, народний ревізор 

- Якщо нам цікаво, то нам хлопці покажуть маркування, і це не складає труднощів, і вони не протерміновані. Вони протерміновані на самій шкарлупці і на ящику. Тож неможливо змінити якщик на іншого виробника.

Колір шкаралупи курячого яйця ніяк не впливає на якість.

Тож при виборі яєць варто звертати увагу на: маркування, категорію, термін вживання (чим свіжіше, тим краще), місце зберігання яєць і термін зберігання. Дієтичні яйця при температурі від 0 до 20 градусів зберігаються не більше 7 діб, столові – від 8 до 25 діб, а миті – не більше 12 діб.

Вага. Вибираючи яйця в магазині, пам'ятайте, що свіжі яйця важчі. А от якщо яйце підозріло легке, та ще при струшуванні в ньому щось бовтається, брати його точно не варто.

Зовнішній вигляд. Шкаралупа має бути міцною, без тріщин і відколів. 

За рік – з березня 2020 року по березень 2021 року – ціни на яйця зросли на 109,1%.

Про це свідчать дані Держстату.

У березні 2021 року яйця, порівняно з груднем 2020 року, подорожчали на 14,5%, а порівняно з лютим 2021 – подешевшали на 0,6%.

Водночас, у першому кварталі цього року, порівняно з 1 кварталом 2020, яйця подорожчали на 78,9%.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію