На Великдень рятувальники працюватимуть у посиленому режимі

Під Кременчуком через багаття, розведене відпочивальниками, вигоріла ділянка лісу. Завдяки оперативності і вмілим діяв лісівників її вдалося вчасно загасити. Працівники Держлісгоспу та рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки, а особливо – напередодні свят. Про це – у наступному сюжеті.

Нещодавно під Кременчуком горіла лісова ділянка. Працівники Кременчуцького держлісгоспу вчасно помітили і загасили вогонь.

Олексій Тимошенко, інженер з охорони та захисту лісу ДП «Кременчуцьке лісове господарство» 

- Якби не своєчасно її виявили, а далі локалізували і ліквідували, то було б знищено понад 50 га лісових культур. Вітер роздув, і дана пожежа почала розповсюджуватися. При швидкому реагуванні пожежу ліквідували. Але, як було несвоєчасно виявлено – вона могла б знищити десятки гектар.

Лісівник показує і місце, де сталось поширення вогню. Джерелом стало багаття, яке загасили не повністю. Взагалі ж у Кременчуцькому лісгоспі за угіддями постійно ведуть спостереження.

Олексій Тимошенко, інженер з охорони та захисту лісу ДП «Кременчуцьке лісове господарство» 

- У Кременчуцькому лісгоспі на території Кременчуцького району встановлено чотири спостережних системи. Вони забезпечують огляду близько 80% лісових насаджень. Є відповідальні особи, які наглядають, а у випадку пожежі – реагують.

Він акцентує увагу, що навколо Кременчука щорічно трапляються лісові пожежі. Головна причина – недотримання елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. У Кременчуцькому міськрайонному управлінні ДСНС нагадують про них.

Ірина Зуб, головна інспекторка відділу запобігання НС Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС 

- Заборонено випалювати сміття, сухостій. Якщо ви прибираєте свою прибудинкову територію від торішнього листя – бажано усі скласти на компост. Якщо ви будете відпочивати у лісі, то нагадуємо, що розводити багаття можна лише на попередньо очищеній землі від лісової підстилки. Ні в якому разі не розпалюйте легкозаймистими речовинами і не залишайте тліючим.

Ірина Зуб запевняє, що на Великдень підрозділи ДСНС переводяться у посилений режим ведення служби. За необхідності ліквідувати серйозну пожежу буде черговий караул. Втім, звісно, краще не допустити подібного лиха. 

Олексій Тимошенко, інженер з охорони та захисту лісу ДП «Кременчуцьке лісове господарство» 

- Державне підприємство «Кременчуцьке лісове господарство»  звертається до мешканців області і районів щодо дотримання пожежної безпеки в лісах. Не залишати відкрите багаття, не розпалювати вогонь на відкритих територіях. У святкові Великодні дні просимо утриматися від розведення у лісі відкритого вогню.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію