У Кременчуці пройшла акція водіїв маршруток

Сьогодні під стіни Кременчуцької райради з’їхалися маршрутні таксі. 

Водії, які у наддніпрянському місті займаються пасажирськими перевезеннями, вимагали від влади скасувати обмеження, викликані перебуванням Полтавщини у «червоній» зоні. Їх не влаштовує нині встановлений графік руху, коли на маршрути мають виходити зранку і ввечері і в чітко встановлені години.

Протестувальники пішли до кабінету голови Кременчуцької райдержадміністрації Олега Лєдніка. Той вислухав відвідувачів, але заявив, що не відповідає за перевезення по місту і попросив поставити ці питання місцевій владі на чолі з Віталієм Малецьким. 

На площі перед адмінбудівлею довго не вщухали пристрасті, люди сперечалися на підвищених тонах, звучали клаксони автівок.

Костянтин, кременчужанин, учасник акції протесту

- У мене зарплата 7 тисяч. Я не можу собі дозволити їздити щодня на таксі. Бо це із моєї зарплати забере 6 тисяч. Як нам жити?

учасник акції протесту

- Ми хочемо заробляти гроші для себе і для утримання своїх сімей. Людям також потрібно якось добиратися на роботу, щоб вони свої сім’ї могли якось трішки. Ось дивіться – це водії, а ще є люди обурені через те, що вони не можуть доїхати з нами на роботу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію