На Полтавщині поліцейські повернули батькам зниклу доньку, яка «загубилася» у столиці

Сьогодні працівники ювенальної превенції Полтавського райуправління привезли з Києва до Великої Багачки 17-річну дівчину, яку з 28 квітня шукали за зверненням її матері.

До пошуків неповнолітньої долучилися не тільки поліцейські області, але й суміжних регіонів. І вже пообідді цього ж дня її знайшли столичні поліцейські в одному з районів Києва.

Ірина Москаленко, очільниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини, уточнила: 

«Трохи менш як два тижні родичі неповнолітньої вважали, що донька на навчанні в одному із закладів освіти. Коли дівчина 20 квітня перестала виходити на зв'язок, матір вирішила її відвідати. Однак вже на місці дізналася, що заклад кілка тижнів на карантині».

Спочатку рідні шукали дівчину своїми силами. Коли можливості були вичерпані, звернулася до поліції. На щастя пошуки, організовані поліцейськими, увінчалися успіхом.

Наведений приклад спонукає черговий раз замислитися над проблемою стосунків «батьків та дітей» й необхідністю налагодження взаємин у родині. Бути батьками – це більше, ніж обов’язок. Це – одна з найбільш важливих та відповідальних ролей у житті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію