«Ультрамарафон разом з ПДАУ»

Протягом п’яти днів – з 24 по 28 квітня – тривав «Ультрамарафон разом з Полтавським державним аграрним університетом». Ініціаторами його проведення були члени студентської ради полтавського вишу, які поставили за мету у цьому, 2021 році, разом з усіма бажаючими бігом подолати 2021 кілометр.

За словами організаторів – членів студентської ради – раніше вони проводили аналогічний марафон до 100-річного ювілею Полтавської аграрної академії. Тоді учасники подолали разом не сто кілометрів, як планувалося, а вп’ятеро більше – 560. Цьогоріч кілометраж значно збільшили. До студентів університету приєдналися представники інших закладів вищої освіти Полтави та України, депутати, керівники підприємств, футболісти.

Марія Іванченко, студентка ПДАУ, співорганізатор ультрамарафону

- Я бігаю сама, займаюся бігом з пів року, почала долати невеликі дистанції, вирішила прийняти участь через те, що я вчуся у цьому виші, вирішила допомогти в організації через те, що я в цьому розумію.

Сергій Шабельник, голова студентської ради ПДАУ

- Долучалися учасники з інших міст, працівники поліції Полтави, долучалися й з інших країн світу… Це Грузія, Польща, Чехія, Росія, Москва до нас приєднується.

Підтримали студентську ініціативу з популяризації здорового способу життя, спорту серед молоді й викладачі полтавського університету.

Олександр Галич, директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ, професор

- Я сьогодні бігав зранку перед роботою, пробіг 6 кілометрів. В принципі план, який я зареєстрував на марафон, я вже виконав – 21 кілометр за 4 дні я вже пробіг. Невеликий внесок, але до 2 тисяч 21 кілометра 21 свій вже додав.

Тож сьогодні останній день проєкту «Ультрамарафон разом з ПДАУ». Станом на 15 годину до нього долучилися 430 учасників, які разом подолали дистанцію у дві тисячі 249 кілометрів, перевиконавши поставлену мету. Власне марафон добігає кінця і триватиме до півночі 28 квітня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію