Су-24. Нове поповнення експозиції Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації

Колекція Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації – філії Національного військово-історичного музею України поповнилася новим цікавим експонатом. Це – радянський фронтовий бомбардувальник Су-24 з крилом змінної стрілоподібності, призначений для завдання ракетно-бомбових ударів у простих та складних метеорологічних умовах, вдень та вночі. Одними з перших його побачили мої колеги Сергій Сепітий та Сергій Блавацький.

До Полтави на свою останню стоянку бойовий літак – фронтовий бомбардувальник Су-24 – прибув із Василькова Київської області. Ось в такому вигляді їхав він через столицю. Взагалі з Василькова виїхали дві «сушки», розповідає науковий співробітник Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації Дмитро Кандиба. Потім два трали роз’їхалися: один попрямував до Полтави, інший – до Одеського приватного музею важкої бомбардувальної авіації. Саме його власники й профінансували перевезення літака до міста на Ворсклі. Су-24 став 13-м в ряді літальних апаратів, привезених за останні 5 років до Полтави. Всього ж в колекції Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації – 22 вертольоти та літаки. Це велетенський носій ядерної зброї Ту-160 – «Блек Джек», а ще «Бекфйер», «Ведмідь», «Кайра». Кодова натівська назва цього нового літака – «Фехтувальник».

Віктор Дейнега, директор філії Національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації

- Екземпляр достойний, бо такий є лише в авіаційному музеї в Жулянах і тепер в нас. Окрім цього, полтавці знають, що в нашому музеї є унікальні експонати, такі як ТУ-160-й, унікальний транспортний вертоліт МІ-6, який ми привезли з Конотопського авіаремонтного заводу рік тому.

Дмитро Кандиба, науковий співробітник Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації  

- Даний екземпляр унікальний тим, що він є базовою модифікацією перших літаків Су-24-х. Розроблений був на початку 60-х років, і перший екземпляр, піднявся в небо це у 1970 році. Через 5 років їх прийняли на озброєння, і по сьогоднішній день ці літаки знаходяться на озброєнні в тому числі в українській армії.

Ці літаки брали участь у військових діях на Сході України, в зоні АТО, а саме цей екземпляр використовувався під час Афганської війни у 80-х роках минулого століття.

Дмитро Кандиба, науковий співробітник Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації  

- Саме цей літак має емблему Старокостянтинівського авіаполку. Це таке хмара з запущеною ракетою чи літаком, тут сім зірок. Вони символізують бойову участь в Афганістані, тобто, наносилася за кожний бойовий виліт така бойова зірка.

Су-24-й розмістять на парковій зоні, поряд з приміщенням музею, де під відкритим небом вже є чимало зенітно-артилерійського озброєння, авто- бронетехніки. Поки що він розібраний – без крил та деяких інших деталей.

Дмитро Кандиба, науковий співробітник Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації  

- Крила знаходяться на стоянці з літаками. Ми їх попередньо привезли 2 місяці тому, також немає двигунів, форсажних камер, але поступово ми будемо його збирати, те, що зможемо відновити – відновимо, що не зможемо – будемо шукати вихід, щоб зовні повністю виглядало, як воно потрібно.

За словами Дмитра Кандиби, через місяць музейники приведуть новий експонат до ладу, і бойовий птах стане ще однією родзинкою Філії національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації. А завтра із Одеси до Полтави мають привезти багатоцільовий винищувач четвертого покоління МіГ-29. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію