На Полтавщині планують розвивати стоматологічний туризм

На реалізацію комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки виділять 279 мільйонів гривень. Про це на презентації Стратегії розвитку Полтавської області повідомила заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко. Які ще напрямки будуть у реалізації стратегії – дивіться далі.

Одним із пріоритетних напрямків для влади є посилення соціальної захищеності ветеранів війни та членів їх сімей у територіальних громадах за місцем їх постійного проживання. Саме тому на реалізацію комплексної програми соціального захисту населення до 2025 року виділять 279 мільйонів гривень.

Катерина Рижеченко, заступниця голови Полтавської ОДА 

- Ця програма охоплює понад 36 тисяч жителів Полтавщини з 11 пільгових категорій. Обласна влада збільшила обсяги фінансування програми, і на реалізацію програми передбачено з обласного бюджету 279 мільйонів гривень, що на 85 мільйонів гривень більше, ніж закладали на попередню, яка діяла протягом 2013-2020 років.

На Полтавщині право на пільги мають 38 тисяч ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. За її словами, протягом 2015-2020 років в області було виділено 115,1 мільйона гривень, за які поліпшили житлові умови 159 сімей окремих пільгових категорій громадян. Проте, самі ж ветерани на покращення не сподіваються. 

Василь Нетребко, ліквідатор аварії на ЧАЕС 

- На краще я не сподіваюся, на краще я не сподіваюся. За світло, газ, за воду в мене 100% безкоштовно, а за медицину нічого. То, звісно, за медицину краще було. По медицині нічого, у мене от операція пройшла – 100 тисяч, то мені ні копійки ніхто навіть не дав.

Окрім соціальної програми, до 2025 року на Полтавщині планують створити 45 патронатних сімей. Також в межах програми «Велика реставрація» відремонтують філармонію та почнуть реставрувати краєзнавчий музей. Також пообіцяли і підтримку в розвитку внутрішнього туризму області. 

Катерина Рижеченко, заступниця голови Полтавської ОДА

- Основними акцентами у Стратегії – підтримка проєктів мікро та малого підприємництва у сфері туризму. Розробка та впровадження нових туристичних маршрутів. Популяризація сфери гастрономічного туризму. І промоція туристичного потенціалу області на всеукраїнському та міжнародному рівні.

В області планують і створення стоматологічного туризму. Зараз опрацьовують декілька пропозицій створення такого туристичного маршруту і планують провести перемовини із представниками галузі щодо подальшої реалізації такої ідеї.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію