СБУ вилучила понад 800 кг срібла у злочинної групи

Служба безпеки України заблокувала злочинне угруповання, яке займалося легалізацією та незаконним переведенням коштів, у тому числі – через купівлю криптовалют.

За попередньою інформацією, зловмисники провели фінансових операцій на понад 240 млн грн, 65 млн грн з яких пов’язані з відмиванням коштів. Наразі перевіряється інформація щодо можливої підтримки фігурантами схеми терористичних угруповань ДНР/ЛНР. Оперативники спецслужби встановили, що організатори створили низку онлайн-ресурсів. Через окремі сайти і телеграм-канали вони дозволяли користувачам конвертувати криптовалюту у готівку і навпаки в особливо великих розмірах. Наразі тривають слідчі дії за ст.190 та 209 Кримінального кодексу України. 

Артем Дехтяренко, речник СБУ

- Конвертація коштів відбувалася у особливо великих розмірах і з порушенням фактично усіх законних процедур. Тобто, без відображення операцій у податковій звітності, ідентифікації клієнтів і сплати обов’язкових платежів до українського держбюджету. Ці транзакції здійснювались через заборонені російські електронні платіжні системи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію