На Полтавщині продовжують перевіряти громадський транспорт

Громадський транспорт на Полтавщині перевіряє обласна робоча група із забезпечення дотримання протиепідемічних заходів. Тобто, фахівці можуть зайти до салону на зупинці й почати ставити питання водію та пасажирам. На що звертають увагу при перевірці маршруток і тролейбусів – у сюжеті Аліни Боровик.

Робоча група перевіряє, чи кількість пасажирів у салоні не перевищує кількість місць для сидіння та чи є у них перепустки. Тобто, потрібно показати довідки з місця роботи. Крім цього, фахівці перевіряють, чи є у водія захисна маска, а біля вхідних дверей транспортного засобу – спиртовмісний антисептик. Запитують і про проведення санітарної обробки салону автобуса дезінфікуючими засобами. Такі перевірки, за словами очільника Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, проводять на території всієї області. Наприклад, у Полтаві працювали на зупинці «Героїв-Чорнобильців». 

Сергій Марчишинець, т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА

- 26-го квітня обласною робочою групою перевірено 59 транспортних засобів. Відповідно, саме поліція у частині порушення вимог карантину складено 2 акти. Це лише по місту Полтава протягом самої перевірки. Але ж тут не врахована робота у розрізі районних центрів, міст обласного підпорядкування, у розрізі ТГ.

За словами пана Сергія, перевірки проводять у час пік.

Аліна Боровик, кореспондентка

- Лише із 6-ї ранку і до 10, з 16 до 19 вечора – в інший час громадський транспорт взагалі у нас не курсує, поки ми перебуваємо у «червоній» зоні.

Хтось встигає доїхати до потрібної зупинки, а декому не так щастить. Пасажири почуваються попелюшками. Тільки з громадського транспорту доводиться виходити не опівночі, а після того, як «продзвенить» 19:00.

- Проїхали всі й не можна сісти після роботи! Є все! Немає ж місць!

Люди, які по пів години чекають свою маршрутку на зупинці, емоцій не стримують. Діляться: з нетерпінням чекають, коли Полтава вийде з «червоної» зони. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію