У Полтаві розпочалися антитерористичні навчання силовиків

СБУ продовжує планування і проведення заходів в рамках антитерористичних навчань на Полтавщині. Наразі у Полтаві на майдані Незалежності біля Міського будинку культури, стадіону “Ворскла” та Полтавської ОДА знаходяться силовики:  СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій.

По вулиці Театральній перекрили рух автомобілів та розпочали навчання. Біля Полтавського міського будинку культури розмістили бронетранспортер.

Як повідомляють у пресслужбі СБУ в Полтавській області, під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів.  Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів.

Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБУ в Полтавській області на своїй сторінці у Facebook звертається до громадян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію