Мешканці Розсошенець скаржаться на нестерпний для них магазин

Мешканці вулиці Кременчуцької, що у селі Розсошенці під Полтавою, скаржаться на нестерпний для них магазин. Раніше він працював цілодобово і розливав спиртні напої, тому там завжди було гамірно. А після пожежі там почали збиратися люди. Наша кореспондентка Євгенія Манич знає більше.

Коли магазин працював, то спати вночі було неможливо, коли ж він згорів – ситуація на краще не змінилася. Мешканці будинків по вулиці Кременчуцькій скаржаться: так звана «наливайка» стала для них нестерпною. Окрім того, що сюди постійно приходять люди «на підпитку», так ще й за магазином облаштували собі вбиральню. 

Олена, мешканка с.Розсошенці

- Він і коли працював, у нас були проблеми. Він же працював 24 години на добу, тому тут горілка на розлив, і тут пісня та пляски цілу ніч. Заважали людям спати. Там, біля того стенду, у них, можна сказати, столик. Вічні ці стаканчики, вічні ці бумаги.

Любов, мешканка с.Розсошенці

- Раніше, коли він працював і працював круглогодинно, тут же ж немає ні вбиральні, тобто, туалету немає. І люди, коли випивали, вони ходили за магазин. По-перше, в мене дитина, дівчинка-підліток, і ходити тут неможливо, тому що завжди стоять за магазином.

Мешканці вулиці неодноразово зверталися до сільського голови та до депутатів Щербанівської сільської ради з проханням демонтувати цей магазин, проте він стоїть й досі. 

В’ячеслав Макаренко, начальник управління ЖКГ Щербанівської сільської ради

- На сьогодні було від тої одної людини, там вона звертається, то вже друге звернення. Відповідно, наш фахівець, який займається благоустроєм, звернувся до власника, зконтактував з ним, і подивимося, який буде результат.

Нинішній власник магазину запевняє: зараз залишилося переоформити документи і вони одразу розпочнуть займатися благоустроєм не тільки території магазину, але й викладуть доріжки та замінять відбійники. 

Євгеній Карнаухов, власник магазину 

- Ми його в минулому році купили, після пожежі. І в зв’язку з тим, що були перевибори сільського голови, процес переоформлення зупинився. Зараз, після Великодня, у них буде сесія і вони сказали, що в першу чергу продовжать паспорт прив’язки, і ми цю тимчасову споруду демонтуємо буквально за три дні. Замість неї буде стояти сучасна тимчасова споруда.

Власники магазину наголосили: сучасна споруда не буде «наливайкою». В майбутньому тут планують встановити мережевий магазин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію