Переможцями Кубка України з бодібілдингу стали мешканці Полтавщини

Кубок України з бодібілдингу відбувся у Харкові. Переможцями та призерами стали й спортсмени з Полтавщини. Зокрема, дві мешканки обласного центру Борислава Храпач та Олена Бойко посіли перше місце одразу в двох категоріях. Як готувались – дізнавалась Аліна Боровик. 

Олена Бойко родом з Лубен. Живе у Полтаві. Працює кондитером. Професійно вирішила займатись спортом кілька років тому. Зараз дівчині 21. До змагань Кубка України серйозно готувалась пів року. 

Олена Бойко, спортсменка 

- Підготовка дуже насправді складна. Мабуть, 70% успіху – харчування. У тиждень приблизно у мене 4-5 тренувань по 1,5 години. А уже саме ближче до змагань останні 2 тижні у мене були кожного дня тренування десь 2-2,5 години.

На змаганнях Кубка України Олена перемогла у 2-х категоріях: бікіні юніорки та фітнес-бікіні жінки. У результаті отримала 2 медалі та звання Майстра спорту України. Тепер мріє про визнання на міжнародному рівні. 

Олена Бойко, майстер спорту України

- Мені насправді дуже приємно це отримати. Хочу Міжнародного класу отримати звання. Далі, напевно, буду займатися цим, буду тренувати спортсменів, готувати також і займатися сама. Мабуть, у майбутньому є у планах ще поїхати на Чемпіонат світу.

Наступний етап змагань для Олени – Чемпіонат Європи. Підкорювати його в Іспанії спортсменка відправиться разом зі збірною України у середині травня. 

Стрічка новин