Українські вчені розробили електромобіль

Науковці Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля презентували концептуальну модель автомобіля з комбінованим електроживленням.

Авто назвали Єва і воно оснащене електродвигуном, електробатареєю (конструкцією передбачено встановлення до двох батарей). Електрокар має рамну конструкцію. 

Електромобіль у нинішньому його вигляді здатний проїхати до 100 км та розвивати швидкість до 80 км/год. Кузов виготовлено зі склопластику. 

Автори вбачають у запропонованій моделі декілька переваг, зокрема: замість традиційного несучого кузова – алюмінієва рама за технологією frame-space, на якій будуть встановлені елементи кузова та інші компоненти; можливість встановлення сонячних батарей на дах і капот електромобіля, які підживлюватимуть основну батарею і забезпечуватимуть додаткових до 30 км в день, що в міських умовах істотно впливатиме на витрату батареї та збільшує її ресурс. Самі ж розробники Єви вважають, що робота над удосконаленням запропонованої моделі буде цікавою для студентів університету різних спеціальностей.

Ольга Поркуян, ректор Східноукраїнського Національного Університету ім.В.Даля

- Це буде джерелом натхнення для науковців нашого університету і нашого регіону, щоб розробляти ті ідеї, які вже вкладені в цей електромобіль. Я сподіваюся, що це буде початок великого шляху по створенню виробництва тут, в нашому регіоні, таких автомобілей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію