СК «Полтава» – ФК «Вовчанськ» 0:0

Минулої суботи в Копилах на полі навчально-тренувальної бази ФК «Полтава» відбувся матч сімнадцятого туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами СК «Полтава» та ФК «Вовчанськ».

Ця гра була досить принциповою для обох клубів, адже полтавці приймали лідерів третьої групи та змагаються за місце у першій трійці. Як наслідок – п’ять вилучень, одне з яких – тренерське та безгольова бойова нічія 0:0. Гру, що проходила без глядачів на  навчально-тренувальній базі футбольного клубу «Полтава» у Копилах минулої суботи, телеканал «Центральний» транслював в прямому ефірі. Ось як прокоментували матч з лідером аматорського чемпіонату України представники команди з Полтави.

Олександр Томенко, гравець СК «Полтава»

- Гра виявилася бойовою, рахунок 0:0. Хотілося виграти, але нічия з лідером – це теж гарний результат. Будемо рухатися далі, завдання – потрапити в трійку, тренуємося, готуємося.

Ігор Тимченко, представник тренерського штабу СК «Полтава»   

- Ми з ними зіграли три гри за останній рік, і всі три гри були бойові і достатньо рівні. Вони – лідери, в нас – свої завдання, ми теж претендуємо на перші три місця, тому ми налаштовувалися дуже серйозно, так і сталося: гра була бойова, свідчення цього – жовті картки, вилучення. Я вважаю, що ми провели гру гідно, особливо, перший тайм виглядали навіть краще. Другий трохи підсіли, в принципі, результат закономірний, вважаю, що ми провели дуже гарну гру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію