У Полтаві пройшов інтерактивний семінар для підприємств-боржників

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області пройшов інтерактивний семінар для представників підприємств-боржників комунальної і державної форм власності та представників територіальних громад Полтавщини, де працюють ці суб’єкти господарювання. Податківці та платники обговорили тему прощення фінансових санкцій. Сергій Блавацький – далі.

Захід з огляду на карантинні обмеження тривав у форматі ZOOM-конференції. Як відзначив на початку семінару-зустрічі заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Максим Яіцький, це вже не перший подібний захід податківців із платниками, що потрібен для налагодження тісної співпраці з метою своєчасного та повноцінного наповнення місцевих бюджетів Полтавщини, та, як наслідок, – добробуту територіальних громад. На порядок денний зустрічі винесли питання прощення фінансових санкцій за умови прискореної сплати основної суми податкового боргу платником податків відповідно до норм Закону України, відстрочення податкового боргу, загальна сума якого не перевищує 6800 гривень.

Обговорили присутні й переваги та зручності для платників податків електронної звітності. Доводилася до відома й інформація про корисні Інтернет-ресурси, додатки, месенджери Державної податкової служби та Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків.

Володимир Микійчук, виконавчий директор ГО «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування»

- Я думаю, що наші громади з розумінням до цього підійшли, тому що дійсно закон дозволяє громадам, якщо буде своєчасно сплачений основний борг, списати пеню. А це дуже важливо, тому що це велике навантаження на місцевий бюджет. Тож я вважаю, що сьогоднішня зустріч була дуже продуктивною, цікавою і саме головне – корисною для наших громад.

Під час семінару його учасники отримали необхідну інформацію щодо податкового законодавства, і, як сподіваються фіскали, зрозуміли проблеми один одного та намітили шляхи їх вирішення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію