У Росії заявляють, що повертають свої війська з «навчань у Криму»

Російські військові, які брали участь у «навчаннях» в окупованому Криму, почали повертатися в пункти постійної дислокації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на Міноборони РФ.

«23 квітня війська (сили) Південного військового округу і Повітряно-десантних військ, задіяні в заходах раптової перевірки, почали повертатися в пункти постійної дислокації. На даний час військові підрозділи і з'єднання роблять марші на залізничні станції завантаження й аеродроми, здійснюють завантаження на десантні кораблі, залізничні платформи і літаки військово-транспортної авіації», - заявляють у російському військовому відомстві.

За даними міноборони РФ, вже відбулося завантаження на великі десантні кораблі підрозділів морської піхоти, техніки й озброєння Каспійської флотилії і Чорноморського флоту. Після цього «морським піхотинцям належить здійснити перекидання в пункти постійної дислокації комбінованим способом - морським транспортом, залізничним транспортом та здійсненням маршів».

Повідомляється також, що почали перекидати з анексованого Криму свої з'єднання ПДВ - вони доберуться до пунктів базування літаками військово-транспортної авіації та залізничним транспортом.

Півострів залишають війська хімзахисту Південного військового округу РФ, у залізничний транспорт завантажена техніка й озброєння бригади управління загальновійськового об'єднання ПВО.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію