У першому кварталі експорт сирних продуктів скоротився на 12%

Імпортовано 3700 тонн сичужного сиру – абсолютний місячний рекорд імпорту в Україні. Про це повідомляє аналітичне агентство «Інфагро». Але як обрати справжню та якісну кисло-молочну продукцію та сири, дізнавалася Анна Ружін разом з народним ревізором Максимом Несміяновим.

Експорт сирних продуктів в першому кварталі скоротився на 12%.  Минулого місяця з країни вивезли 1,7 тис. т такого товару. 

Експорт справжнього сиру в минулому місяці виріс до рівня понад 400 т. Але ця цифра просто незначна в порівнянні з обсягом імпорту. У березні в країну завезли 3,7 тис. т сичужного сиру (твердого/напівтвердого - 1,8 тис. тонн і 1,9 - тис. тонн білих сирів).  Це абсолютний місячний рекорд імпорту за всю історію України, зазначають в аналітичному агентстві «Інфагро».

На прилавках ринків – різноманіття товарів, але як обрати якісний продукт і чи говорять продавці правду про товар, який продають? 

Максим Несміянов, виконавчий директор Союзу споживачів України, народний ревізор 

Суть наступна: вигнані ціни, назви, але не прописано, що є що. Оце сирний продукт, але не сир. 

- Я завжди розказую: сир починається оцей і оцей. Оце все – сирні продукти. А це вже сирний продукт, хоч він і польський.

- У цьому випадку нас не обманюють. Це сирний продукт і він відрізняється тим, що у його основі – рослинні жири. А якщо хочете молочні, обирайте просто сир.

Маркування та документація на продукт – це повинен мати продавець і при проханні покупця демонструвати. 

Виконавчий директор Союзу споживачів України, народний ревізор Максим Несміянов каже: варто звертати увагу і на ціну продукту: не може масло коштувати 20 гривень, а сир 30. 

Максим Несміянов, виконавчий директор Союзу споживачів України, народний ревізор 

- В чому проблема Білоруського масла? Його фактично легально в Україну у великих кількостях не завозять. Його вартість у Білорусії гривень 40 на наші гроші. Тож в Україні воно не може вартувати 20, якщо в Білорусії 40. Виробник є, офіційного імпортера немає. Тож це просто робиться в Україні під брендом Білорусії, але в підвалах. Тут рослинні жири, молочних немає.

Кисломолочний сир за 37 гривень кілограм також навряд чи буде справжнім. А таких товарів на прилавках ринку – досить багато. Тож тут під виглядом реального продукту продають незрозуміло що. Це не корисно для організму, зазначає Максим. 

Товар можна перевірити на справжність і в домашніх умовах. Для прикладу: молоко. Досить часто в цей продукт додають крохмаль або соду, щоб він був густішим і довше зберігався. Але за допомогою оцту чи йоду можна виявити підробку. 

При покупці варто звертати увагу і на умови зберігання: чи є холодильник і чи не протермінований продукт. 

Максим Несміянов, виконавчий директор Союзу споживачів України, народний ревізор 

- Іноді кислинкою віддає продукт уже. Він швидко псується, якщо сир кисломолочний. Якщо невірно його зберігати. Ось так ось, без холодильника. І після відкриття проходить більше ніж 24 години. Не купуйте такі продукти. Вони псуються, навіщо за них платити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію