Поліцейські Києва у складі зведеного загону пройшли навчання на полігоні

Обстановка наближена до бойової. Таким чином правоохоронці удосконалювали навички стрільби з різних видів зброї, надання домедичної допомоги, а також відпрацьовували тактичні прийоми та інженерну підготовку.

До складу зведеного загону увійшли 250 співробітників Головного управління поліції та територіальних підрозділів, зокрема, дільничні офіцери поліції, слідчі, дізнавачі, працівники кадрового забезпечення та відділу кримінальної поліції. Також до занять долучилися бійці полку поліції особливого призначення «Київ» та КОРДу.

Сергій Щербатюк, старший інспектор відділу кадрового забезпечення Святошинського УП ГУНП у м.Києві

- Зараз ми знаходимося на навчальному місці – це метання бойових гранат. Тільки що метнув гранату, досить все успішно, попав у мішень, все добре.

Як розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко, після створення зведеного загону у 2016 році такі навчання поліцейські проходять щорічно:

Андрій Кращенко, начальник ГУНП у м.Києві

- Відпрацьовуємо збір цього зведеного загону, екіпіювання, перевіряється техніка, логістика, проводиться марш на 100 кілометрів, розгортання і проводяться занятття з кількох дисциплін. Це інженерна підготовка, інженерна підготовка з позицій, домедична підготовка.

Окрім цього, поліцейські виконували завдання із зачистки і взяття під контроль будівель, створення мобільних блокпостів, пересування підрозділу за бронетехнікою. Такі навчання допомагають відпрацювати алгоритми дій у конкретних ситуаціях та закріпити практичні навички.

Особливо корисною та цікавою для поліцейських виявилась лекція з домедичної підготовки, адже й поза службою бувають випадки, коли необхідно негайно допомогти людині до приїзду лікарів. 

Андрій Крищенко додає: хоча основною роботою залишається безпека в столиці та розкриття злочинів, поліцейські не можуть бути осторонь подій у державі та несуть службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Ці навчання – перевірка готовності правоохоронців до надзвичайних ситуацій. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію