До України прибули вакцини для профілактики гепатиту B, дифтерії та інших захворювань

До людей вони надійдуть вже наступного тижня.

Заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова під час брифінгу повідомила, що до України цього тижня прибули вакцини для рутинної імунізації, зокрема для профілактики гепатиту B, дифтерії, правця, кашлюку, повідомляє ДТз посиланням на пресслужбу МОЗ.

"Вакцини були поставлені закупівельною організацією "Дитячий фонд ООН (UNICEF)" за бюджет 2018 року", – зазначила Шаталова.

"Цього тижня до України прибули вакцини для рутинної імунізації. Днями прибули рекомбінантна рідка вакцина "Еувакс" для профілактики гепатиту B у кількості 204,5 тисяч доз на суму 3 млн 414 тисяч гривень. Вчора прибула вакцина для профілактики захворювань, збудником яких є гемофільна інфекція, на суму 5,7 млн гривень. Також вчора ми отримали вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку у кількості 600 тисяч доз на суму 2,7 млн гривень", - сказала замміністра.

Завтра, за її словами, очікується ще одна вакцина, яка призначена для профілактики дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигену, на суму 5,3 млн грн.

"Усі вони вже наступного тижня поїдуть у регіони до людей", - додала Шаталова.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію