На Полтавщині почали сезон ремонтів місцевих доріг

На утримання доріг цього року заплановано використати 214 млн грн, із них 112 млн – на проведення дрібних ямкових ремонтів. Про це повідомляють у Агентстві місцевих доріг області. Які шляхи найбільш проблемні, за словами полтавських водіїв, дізнавалась Аліна Боровик.

На думку полтавських водіїв, ямковий ремонт – не вихід. Наші дороги врятує лише капітальний ремонт.

- Як засипають просто асфальтом, а потім машини роз’їжджають його, треба знімати і робити якісніше.

- Капітальний, звичайно, тільки капітальний.

Нарікають: найбільш проблемна ділянка Полтави – на Леваді.

Андрій Кравченко, водій 

- Одні з найгірших – це точно. Тому що такий ремонт, тому що корупція, тому що крадуть. Все очевидно.

Світлана Єфименко, водійка 

- Дороги на Леваді найгірші. Розбиваються машини, розбивається вся ходова машини. У мене, наприклад, таврія, то вона дуже чуттєва до ям. Жахлива дорога.

За словами директора Агентства місцевих доріг Полтавщини, у порівнянні з минулим роком коштів на ремонти доріг менше. Більше ніж 60% запланованих на 2021 рік автошляхів будуть відновлені капітальним, а 18% – поточним середнім ремонтом.

Олексій Басан, директор Агентства місцевих доріг у Полтавський області

- У цьому році ми недоотримали 300 млн запланованих коштів, на жаль. Ці кошти залишились як акциз у територіальних громадах. Простими словами, ті громади, у який найбільша кількість автозаправних станцій, ці кошти розподілені по цих громадах.

Загалом цього року Агентство місцевих доріг отримає 1 млрд 71 млн грн із Державного Дорожнього фонду на ремонт та утримання автошляхів.

Стрічка новин