Вперше в Україні компост продали з аукціону через Prozorro

Компост, який виготовляють із харчових і садових відходів у Львові, продадуть на аукціоні.

Продажі оголосило Львівське комунальне підприємство «Зелене місто». Аналогічної продукції, яка виготовляється із відходів, немає в Україні, її більше ніхто не робить. Продажі планують пустити на постійній основі. На всі кошти, які виручать, хочуть придбати кисень для лікарень. 20 квітня відбулися вже і торги, тож вдалося отримати 15450 гривень.

Нагадаємо, перша в Україні станція компостування запрацювала у Львові в січні минулого року. Також навесні у місті стартував пілотний проєкт із роздільного збору органіки від мешканців і бізнесу. 

Святослав Євтушенко, директор ЛКП «Зелене місто»

- Ми розмістили оголошення на Prozorro Market щодо продажу нашого компосту, який перша станція з компостування в Україні виготовляє з харчових та садових відходів, які утворюються в місті Львові. Ця ідея народилася у міській раді, вона дуже цікава та дуже слушна. Хочу в загальному розповісти про її суть. Ми виготовляємо компост, і це справді дуже велике і якісне добриво. Завдяки мінералам та корисним компонентам, які є у компості, ми можемо визначити, якою може бути ціна на цей продукт. Але так чи інакше вартість диктує ринок.

Стрічка новин