Перевізник під Полтавою відмовився возити людей

Проблема з перевезеннями зачепила майже кожен населений пункт. Так у селі Щербані скаржаться, що перевізник, який обслуговує маршрут «Полтава-Щербані», не вийшов на рейс. Люди обурені, бо не знають, як їм добиратися до роботи, а дітям – до садочків. Натомість перевізник говорить: маршрут для нього збитковий. В ситуації розбиралася Євгенія Манич.

Зі спецперепустками в руках, о 7 ранку мешканці села Щербані вийшли на зупинку та чекали маршрутне таксі, яке мало б відвезти їх до міста. Та замість того, аби доправити людей до Полтави, на зупинку під’їхав водій і повідомив: транспорт у звичному для людей режимі курсувати не буде, але він може довезти їх – за окрему плату. Мешканців така поведінка обурила. Вони зауважують: з перевізником Миколою Шупиком у них завжди були проблеми.

Наталія, мешканка с.Щербані

- Дуже довго у нас ця проблема продовжується, перевізник наш Шупик, він їде, як йому заманеться. Тобто, він може виїхати на рейс, може не виїхати на рейс. Якщо вчора водій маршрутки «Полтава-Щербані» повідомив, що він виїде, буде 3 рейси, щоб довезти людей до роботи, дітей до дитячих садочків, то вранці цього не сталося.

Аліна, мешканка с.Щербані

- Дехто говорив з людей на зупинці, що водій попередив ще вчора ввечері, але деяких мешканців, що маршрутка буде на «приколі». Хочете, я буду возити вас своїм власним автомобілем по 20 гривень.

Олена, мешканка с.Щербані

- Ми були вимушені шукати шляхи добирання до роботи, тому що роботу ніхто не відміняв, тому потрібно було якось добиратися до роботи, дітей до школи взагалі не повезли.

Маршрут «Полтава-Щербані» обслуговує ФОП Микола Шупик. Перевізник говорить: нині йому невигідно щодня виводити транспорт на маршрут, наразі це збитково. 

Микола Шупик, перевізник 

- Я попросив, заяву Процику написав, щоб компенсацію надати – 1000 гривень в день, і я буду возити всіх безкоштовно. Щоб і зарплата була, і заправити машину. Мені відповіді немає. В тому році компенсували сільські ради проїзд лікарів та всіх на світі. В цьому році – «червона зона», є заборона і її ніхто не відмінив. Немає відміни, є тільки заборона.

У Щербанівській сільській раді кажуть: про проблему знають, адже не тільки цей перевізник не вийшов на маршрут. Звернення його керівництво бачило, але без рішення сесії самовільно кошти вони дати не можуть.

В’ячеслав Макаренко, начальник УЖКГ Щербанівської сільської ради

- Відповідно до звернення, Шупик, він подав коротенький лист, у якому просить компенсувати 1000 гривень в день. Ну одноосібно ні я, ні голова це питання не вирішує. Тому що виділення коштів на той чи інший напрямок – це сесійне питання.

Стрічка новин