Поліція Полтавщини перевіряє стан безпеки дорожньої мережі області

Поліція Полтавщини перевіряє стан безпеки дорожньої мережі області

На Полтавщині групи реагування патрульної поліції районних підрозділів ГУНП спільно з Управлінням патрульної поліції області здійснюють комплексне інспектування вулиць та доріг державного,  обласного та місцевого значення. Перевірки проводяться з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму та визначення стану експлуатаційного утримання дорожньої мережі після закінчення зимового сезону.

Виявлені недоліки в експлуатації вулично-шляхової мережі комунальні та дорожні служби, згідно чинного законодавства, мають усунути у визначений термін. У разі невиконання відповідних приписів щодо приведення вулиць та доріг у належний безпечний для руху стан, посадові особи нестимуть персональну юридичну відповідальність.

Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавщини,зазначив:

«На жаль, стан дорожнього покриття на вулицях та дорогах області далекий від ідеалу. А окремі відрізки доріг взагалі в жахливому стані. Щоб покращити ситуацію, ми, спільно з Управлінням патрульної поліції області, ретельно обстежуємо дорожню мережу, визначаємо найбільш небезпечні ділянки та вручаємо приписи балансоутримувачам щодо усунення недоліків та приведення доріг у належний безпечний для руху стан. Адже від належної організації безпеки дорожнього руху в регіоні залежить життя та здоров’я наших громадян. І ми, спільно з дорожніми та комунальними службами, повинні зробити все можливе аби учасники дорожнього руху на Полтавщині почувалися комфортно та безпечно».

Стрічка новин