На Полтавщині пройдуть антитерористичні навчання СБУ

СБУ продовжує планування і проведення заходів в рамках антитерористичних навчань на Полтавщині.

Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів. Мета проведення заходів – удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.

У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Інна Усова, прессекретар Управління СБУ у Полтавській обл.

- Тренувальні заходи проводяться в умовах, максимально наближених до реальних, та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян. Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема, обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо. СБУ звертається до громадян України із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Стрічка новин