У Кременчуці – перший день перевезень за спецперепустками

Черги на зупинках, повні салони маршруток і обурення людей: у Кременчуці – перший день перевезень за спецперепустками. Сьогодні ранок для багатьох містян почався з проблеми: як вчасно потрапити на роботу. Подробиці – від наших кременчуцьких колег.

Кременчук, як і вся область, потрапив до «червоної» зони у зв’язку із пандемією. Перевезення у громадському транспорті міста – виключно за спецперепустками. На багатьох зупинках – черги. Люди нервують.

Анна Григорівна, пенсіонерка

- Нас, пенсіонерів, уже треба у якусь яму, усіх зібрати і вивезти. Раніше давали із 10 годин. Зараз і з 10-ти – немає. Ось у мене син хворий вдома лежить. Як мені доїхати, на таксі?

Щоб сісти в тролейбус, треба було вистояти не менше 20 хвилин. Адже впускали в салон комунального транспорту по 2-3 людини. Тож черга просувалася повільно.

Олексій, кременчужанин

- Тут постійно такі черги.

Ранок у Кременчуці, стверджують місцеві мешканці, «витягли» маршрутники. При цьому, кажуть, порушували всі правила і протоколи. Більшість водіїв не вимагала перепусток та брали понад норму пасажирів. Спецперепустки ж у мерії Кременчука видавали до 17.30. Але туди ще треба було якось доїхати. 

- Стоїмо

- У вас перепустки є?

- Немає. Нам у лікарню треба їхати і у нас немає. А інваліду пенсію – за 1 700 він не наїздиться на таксі.

Кременчужани переконують, що незручності переживають стійко. Ось тільки просять владу у наступні дні транспорту на маршрути пустити більше.

Іван, кременчужанин

- У принципі, якби більше ходило б, то було б нормально, а так взагалі немає. У годину пік трохи більше пускати транспорту.

Стрічка новин