В умовах «червоної» карантинної зони автовокзали продовжують працювати

Транзитні перевезення здійснюватимуть. За яких умов можна поїхати в інше місто чи область в умовах «червоної» карантинної зони дізналась Аліна Боровик. 

Аліна Боровик, кореспондентка

 - Ці люди очікують свого рейсу на автостанції. Проте, не знають чи наступного тижня вдасться приїхати на роботу у Полтаву та повернутись додому.

Пані Людмила проживає у Машівці. Працює - у Полтаві. Якщо рейси скасують, діставатись на роботу не зможе. 

Людмила Шевчук, мешканка Машівки

 - Хвилююся, бо на роботу треба також їздити. Будемо йти на роботу, казати таке, таке. Нам на пів 7 на роботу. То на 6 годинний автобус. 

Людмила Дерід чекає передачку. Сама, запевняє, давно не їздить за межі міста. Намагається дотримуватись карантинних обмежень. 

Людмила Дерід, полтавка

- Консолідуватися і солідарно до цього відноситися. Мінімізувати наші подорожі і якісь задачі. На даний момент так. Хоча це трохи напрягає і хочеться… як у Європі. Там потихеньку спадає і ми так хочемо.

А Любов Євгенівна проживає у селі Тахтаулове. Їздить в поліклініку у Полтаву. Каже, автобусу додому і без обмежень іноді чекає годинами.  

Любов Євгенівна, пенсіонерка

- Їх немає практично. Вони ходять, але ми не знаємо де їй піймати по Полтаві. То вони там, то вони там. Мені от, наприклад, у поліклініку їхати у понеділок. Як – не знаю. Перепустки у мене немає. Своєї машини немає. Як добиратись, я не знаю. Сьогодні з’їздила. Тепер буду сидіти поки карантин кінчиться, а чим це кінчиться – я не знаю.

Автовокзал Полтави та автостанції області працюють у штатному режимі. Пасажирські перевезення здійснюються за особливих умов, розповідає керівник підприємства «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко. 

Сергій Бутко, керівник підприємства «Полтаваавтотранс»

- Поки що на даний момент ми повинні працювати у такому ж режимі, як і станом на сьогодні. З перепустками, з відповідними листами з організацій і з паспортом для підтвердження особи. 

Стрічка новин