Сьогодні під стінами Полтавської облдержадміністрації зібралися близько сотні мітингарів

Всі вони працівники речових ринків та непродовольчих магазинів. Підприємці просили дозволити їм працювати, поки область перебуває в червоній карантинній зоні, за умови повного дотримання карантинних вимог. Більше про це дивіться далі. 

На площі перед Полтавською облдержадміністрацією зібралося близько сотні підприємців. Вони вже не вперше влаштовують подібні мітинги.  Головна вимога яких  - пом’якшити карантинні обмеження й дозволити працювати непродовольчим ринкам та магазинам на рівні з великими торговими мережами. 

Олександр Лещенко, організатор мітингу 

-13-го терміново зібралася комісія і ввели червону зону з 15. Я вважаю, що це було зроблено для того аби завадити нам відстоювати свої права, в змозі відстоювати свої права, як підприємців, на життя, на соціальний захист, на підприємницьку діяльність.

Підприємиця Ліна має два магазини білизни. Вона говорить: хочеться, щоб дозволили працювати за попереднім записом, по принципу перукарень і салонів краси.

Ліна, підприємиця

- Мене закрили, вийшла подихати свіжим повітрям і подивитися, як наші офіси. Дуже гарно вони працюють, зарплату вони отримують. Нас перевели в червону зону, нам всім дали по 8 тисяч. Але якщо 8 тисяч спасе мого працівника, то мене ні. Тому що у мене залишається: оренда, ЄСВ, податки.

Закрити малий бізнес, це не вихід, - впевнений Анатолій Волинець. Він говорить: закривати потрібно великі торгові мережі, де не вимірюють температуру й стоять черги з людей. 

Анатолій Волинець, підприємець 

- Ми бачимо, яка ситуація склалася по місту Полтава, в нашій області та в країні. У нашій країні, якщо малі пенсії - винні ФОПи, якщо прийшов локдаун, прийшла епідемія - знову винні ФОПи. Два тижні підприємці Полтави сидять на карантині, але захворюваність йде. Тому вивід який, при чому тут ФОПи, ринки, які позакривали. А торгові великі мережі продовжують працювати.

Нагадаємо, що в Полтаві до цього, із 3 по 17 квітня, заборонили роботу непродовольчих ринків. А з 15 квітня, на Полтавщини встановили «червоний», рівень карантину. А це означає, що підприємці не будуть працювати невизначений термін. 

Стрічка новин