Аварійну трубу на Подолі демонтували

Сьогодні вранці на Подолі демонтували аварійну трубу колишньої котельні. Більше місяця мешканці житлових будинків вулиць Анатолія Кукоби, Панянки та провулку Родини Іваненків були занепокоєні тим, що багатотонна труба в будь-який момент може завалитися. Деталі дивіться у сюжеті.

Тиждень тому до наших журналістів звернулися мешканці мікрорайону Поділ. Вони виявили, що в труби покинутої котельні тепловозоремонтного заводу обрізали 2 стяжки. Оскільки вона стояла на розвалених цеглинах, стала аварійно небезпечною, і могла могла впасти навіть від сильного пориву вітру.

Ігор Івченко, мешканець будинку по провулку Родини Іваненків

- 16 березня цього року о 16:00 я зателефонував на гарячу лінію міствиконкому. Розповів про те, що терміново потрібно прийняти заходів, тому що аварія неминуча. 

За місяць звернень від громадян жодних дій міської влади не було прийнято. Лише 9 квітня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянули це питання і проголосували за проєкт рішення:

Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи організувати роботу, із залученням аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Полтавській області по ліквідації загрози життю та здоров'ю громадян, їх майну за адресами вул. Панянка, 46,48. Провести роботи з демонтажу металевої димової труби колишньої котельні.

Демонтажні роботи розпочали сьогодні вранці. Спочатку було проведено прибирання прилеглої до труби території, аби транспорт міг дістатися аварійної ділянки. Потім розпочали розборку труби. Поки її тримали краном, поетапно спилювали по частинах. Тож тепер життю та здоров'ю громадян нічого не загрожує.

Стрічка новин