Постачальники газу на Полтавщині

З 1 березня ТОВ «Полтавагаз збут», через порушення вимог Кодексу газотранспортної системи, припинило постачати газ 349 тисячам жителів області. Всіх абонентів на 60 днів перевели на блакитне паливо «Нафтогазу». За цей час люди мали би обрати на якого постачальника газу вони переходять. Більше про це дивіться далі. 

Майже 350 тисяч мешканців  Полтавської області з першого березня мають обрати для себе нового постачальника газу. А все через те, що компанія «Полтавагаз збут» припинила постачання блакитного палива у домівки, через порушення вимог Кодексу газотранспортної системи. Так жителі області автоматично перейшли на постачальника останньої надії «Нафтогаз Україна». 

Ганна Швед, директорка з маркетингу ГК «Нафтогаз України»

- Починаючи з першого березня споживачі Полтави та області потрапили до постачальника останньої надії, це є тимчасова страховка від держави. Важливо зрозуміти, що коли клієнт обслуговується у «постачальника останньої надії», він не втрачає газ. Газопостачання продовжується для нього.

Та на сайті «Полтавагаз збут» від 15-го березня було опубліковано:  Шановні споживачі! З 01 квітня 2021 року ТОВ «Полтавагаз збут» відновлює постачання природного газу своїм споживачам на взаємовигідних умовах. Вам лише необхідно підписати заяву-приєднання до договору на постачання природного газу побутовим споживачам, яка направлена Вам від ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ».

У самому підприємстві «Полтавагаз збут» повідомили, що до них повернули понад 40% споживачів. Контакт-центр компанії завантажені й отримують по 3 тисячі дзвінків на день. 

Григорій Перерва, директор «Полтавагаз збут»

- Вже більше 40% уже наші споживачі, які отримують ресурси. Я думаю, що до кінця місяця, це буде більше половини побутових споживачів. Це в основному, ті хто добросовісні платники, ті що знають, що тепло в домівках, важливе так само, як і все інше.

Зараз у споживачів залишився місяць, щоб визначити постачальника газу, але якщо  людина не визначиться із постачальником газу, оператор ГРМ зобов’язаний припинити постачання газу. Однак, на час карантину, заборонено відрізати людей від газу. 

Григорій Перерва, директор «Полтавагаз збут»

- Більше 20% ресурс їм пішов з 1-го квітня. Планова робота проводиться щодня. Всі хто написали заяви на приєднання, і врегулювали борги відносно підприємства. Всі однозначно отримують ресурс, уже зараз від ТОВ «Полтавагаз збут».

За транспортування газу жителі області й надалі сплачують АТ «Полтавагаз». Ціна за транспортування газу для населення становить 2, 13 копійок. 

Стрічка новин