Плани на ремонт місцевих доріг

Через тиждень починають ямковий ремонт місцевих доріг по всій області. Про плани проведення ремонтів місцевих доріг Полтави на 2021 рік розповіли на пресконференції. Її провів директор агентства Олексій Басан. Більше - у сюжеті.

Фінансування ремонту доріг на цей рік - лише 8% від необхідного, зазначає Олексій Басан. За словами директора Агенства місцевих доріг Полтавщини, порівняно з минулим роком коштів на ремонти менше. 

Олексій Басан, директор «Агентства місцевих доріг у Полтавський області»

- У цьому році ми недоотримали 300 млн запланованих коштів, на жаль. Ці кошти залишились як акциз у територіальних громадах. Простими словами, ті громади, у який найбільша кількість автозаправних станцій, ці кошти розподілені по цих громадах.

Більше 60% запланованих на 2021 рік доріг будуть відновлені капітальним ремонтом. Один з найбільших об’єктів, які планують виконати - дорога Чернухи - Лубни. Завершити можуть до кінця літа, розповідає Олексій Басан.

Олексій Басан, директор «Агентства місцевих доріг у Полтавський області»

- Наступник капітальний ремонт - це Гадяч-Миргород. Ми плануємо відремонтувати більше 5 км. Це дорога від Миргороду на Лохвицю та Гадяч. У планах у нас повністю у найближчі роки з’єднати Миргород з Лохвицею та Гадячем відповідно через Комишню. Також закінчуємо, продовжуємо ремонт Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ капітальним ремонтом.

Загалом цього року Агентство місцевих доріг отримає 1 млрд 71 млн грн із Державного Дорожнього фонду на ремонт та утримання автошляхів.

Стрічка новин