Їх вишиті картини нитками та бісером немов оживають.

Справжні шедеври на полотні створюють майстрині з Диканської громади. Говорять: так вони відпочивають морально та духовно від усіх своїх справ. Наші кореспонденти бачили картини на власні очі. 

У вільний час сидіти, склавши руки, це не про не про майстринь з села Балясне Диканської громади. Вечорами після роботи та на вихідних вони поринають у світ своїх захоплень - вишивки хрестиком та бісером. І як результат такої роботи всі стіни у домівках завішені картинами вишивальниць. Катерина Сотник почала вишивати ще у дитинстві, але серйозно почала займатися лише, коли звільнилася з роботи.

Катерина Сотник, майстриня

То була сорочка і була плахта в українському стилі, з соняшниками, з маками, то була моя перша робота з бісеру. На даний час в мене їх дуже багато вишиванок чоловічих, це хрестик, а от більш жіночі це бісер, бісер чому він нарядно виглядає на блузці на платті. А поміж замовленнями, це картини.

Надихнулась від пані Катерина й  Світлана Дмитренко. Одного разу замовивши у Катерини Сотник вишиту бісером сукню, вона назавжди закохалася у вишивку бісером. Для неї це улюблене хобі.

Світлана Дмитренко, майстриня

- Вишиваю, як бачите голуби, пара лебедів. В мене багато хрещеників, племінників більшість дівчаток, і це їм вже на весілля повишивала, як весільний подарунок. Вже дівчата вибрали і кожна знає, де її картина.

Для Тетяни Коваленко, творчий шлях також розпочався ще з дитинства. А зараз - відпочинок, чудова можливість відволіктися від буденних справ і  розслабитися після робочого дня.

Тетяна Коваленко, майстриня

- Трішки захотілося, щось нового. Купила я собі заготовку, і там в заготовці було вишивка стрічками і бісером. Я ні стрічками ні бісером на той час не вишивала, і на тій картині я вчилася і стрічками вишивати, і бісером. І бісером мені так сподобалося і потім я придбала собі схему Божої Матері, і це була моя перша картина, перша моя робота бісером.

Незважаючи на те, що майстрині, навчалися самостійно і картини створюють  у своє задоволення, їхні роботи виконані професійно, а головне - із любов'ю.

Стрічка новин