Близько десяти ДТП: небезпечне місце на дорозі

У селі Вили Лубенського району із початку квітня уже сталося близько десяти дорожньо-транспортних пригод. Одна із них - навіть із смертельним наслідком. Через ремонтні роботи на цій ділянці дороги перекрита  одна смуга руху, яка веде у київському напрямку. Водії часто поспішають і їх неуважність стає фатальною. У цій ситуації розбиралася наша знімальна група із Лубен.

У рамках реконструкції міжнародної траси М-03 Київ-Харків-Довжанський на відрізку, що проходить у селі Вили Лубенського району перекрита одна смуга руху, яка веде у київському напрямку. Це стало однією з причин серії ДТП, що останнім часом трапляються на одному і тому ж місці, зазначають водії. 

Анатолій, водій «Сітроена»

- Побачив автомобіль, який стояв на розвороті. І начебто спокійно собі їхав. А він почав рухатися, я почав зміщатися вліво. Напевно, у нього була мертва точка, коли стояв, мене не помітив – туди-сюди подивився. Всеодно мене зачепив, у зад стукнув. Поганий розворот дуже. Тут учора була аварія. Це ж не діло. Треба щось робити.

1 квітня на цьому місці в ДТП загинув 30-річний водій, а вже 9-го  постраждав водій «Сітроена» з пасажиром, яких довелося вирізати із салону за допомогою гідравлічного інструменту рятувальників. 13 квітня на тому місці - знову ДТП. У чому причина, крім неуважності водіїв, ми намагалися з'ясувати у  Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Оцей знак – двосторонній рух при виїзді – він навіть не передбачений, він не так повинен ставитися і так далі. Тобто, це коли у прямому напрямку цей знак треба ставити. А виїзду на дорогу із двостороннім рухом – знаку взагалі не має у природі. То ми вже декілька років так виходимо із ситуації, що дати дорогу і таки дорога із двостороннім рухом перед тобою. Хоч якимись буквами своїми дорожніми хочемо їм це пояснити – не доходить.

На жаль, на тій ділянці дороги ситуація продовжується залишатися складною. Дорожники просять водіїв бути особливо уважними на ділянках дороги, де нині тривають роботи.

Стрічка новин