У Кременчуці місцеві мешканці перекривали дорогу

Кажуть: накипіла байдужість влади до їхніх проблем. Мешканці декількох будинків залишалися відучора без світла. А відтак терпець їхній урвався. У ситуації намагалася розібратися наша знімальна група.

Жителі кількох будинків на вулиці Тараса Бульби у наддніпрянському місті перегородили дорожній проїзд неподалік від транспортної зупинки «Аврора». Причина цьому - аварійне відключення електрики у їхніх будинках ще відучора із 16 години. Кременчужани нарікають: подібне трапляється час від часу. Від перенапруги виходить із ладу щитова.

кременчужанин

- У нас будинок електрифікований повністю, гарячої води немає зовсім, труби заморожені. Тому у всіх стоять бойлерні, у всіх є елетроплити. А газу немає вдома, ви розумієте? І цим все сказано. Тому що немає на чому приготувати, із роботи люди з нічної зміни приходять, діти зараз зі школи повернутися, а чим годувати, нічим нагрівати їжу.

Мешканка цього ж будинку, мама трьох дітей Віталіна зауважує: світло ще вчора після обіду, за її словами, обіцяли відновити працівники «Полтаваобленерго». Проте до цього часу не зробили цього.

Віталіна, кременчужанка

- Ось у мене троє дітей і дитина прокинулася і її потрібно погодувати, ось обід, я ж не буду його булочками годувати, йому треба і варене поїсти, а цього я зробити не можу. І купувати і помити я теж не можу, так як тільки одна холодна вода.

Така ситуація, стверджують мешканці, відбувається щосезону - у 4-5 будинках. Усі вони неодноразово зверталися і до обленерго, і до мерії. Однак, кажуть, враження, що нікому до них немає справи.

кременчужан

- Ми вчора з дружиною вийшли, дзвонили в службу допомоги мера і енергоколлцентр і взяла трубку наш кременчуцький оператор. Вона здивувалася і сказала: «Ми не відключали, далі ми ходили до пів 11 сюди-туди, потім о 2 годині ночі дзвонив в колл-центр, вони нас відбили, набирав службу мера, нам сказали у вас бригада працює.

Оцінювати ж, яка вартість вирішення даної проблеми у департаменті житлово-комунального господарства Кременчука поки що не беруться. Стверджують: підпорядкована щитова, від роботи якої залежить напруга в будинках, саме обленерго. І наразі місто не має до цього питання прямого відношення.

Іван Москалик, очільник житлово-комунального господарства Кременчука

- Не можу вам сказати, так як «Полтаваобленерго - це приватна структура, а не комунальне. Вони зараз проводять роботи по відновленню і як я говорив раніше уже вчора на 23.30 вони вважали, що роботи відновили. Але після других випробувань знову відбулося аварійне відключення. Тобто, зараз вони довезли матеріали для заміни трансформатора чи чого там.

Дане питання Іван Москалик пообіцяв тримати на контролі. Мешканцям пообіцяли найближчим часом електрику у будинках відновити. Інакше жителі вищевказаних будинків погрожують продовжити перекривати дорогу.

Алла, кременчужанка

- Треба значить ворушиться, щось робити, а не так сидіти. Тому що у нас поки ми ось так не вийшли, дорогу б не перегородили, ніхто б не кинувся.

Стрічка новин