Протест підприємців у Миргороді

Учора, ще не знаючи про те, що на Полтавщині запроваджують червону зону, у Миргороді протестували підприємці. Вони вимагали відмінити жорсткі карантинні обмеження та відновити роботу речового ринку і торгового центру та магазинів роздрібної торгівлі. За тим, як там розвивалися події спостерігала наша знімальна група.

Кілька днів поспіль у Миргороді під стінами міської ради збиралися підприємці. Полтавщина тоді ще перебувала у помаранчевій зоні. Представники малого бізнесу обурювалися обмеженнями. Стверджували, що їх запровадили надміру.

Наталія, приватний підприємець, м.Миргород

- Або бути в червоній зоні, або ми працюємо. Два варіанти можуть бути. Інших варіантів бути не може. Якісь звернення маємо писати. Кому для чого? Або червона зона, або ми працюємо.

приватний підприємець, м.Миргород

- Чому всі підприємці не в рівних умовах? Тільки сплачувати податки всі у рівних умовах. А як дійшли до карантину – усі не в рівних умовах. Так не можна.

Підсумовуючи усні звернення підприємців, котрі звучали під час мітингу, присутні на заході представники місцевої влади навіть встигли оформили відповідні листи. Вони намагалися позитивно вирішити цю ситуацію.

Наталія Молочко, заступник Миргородського міського голови

- На сьогодні планується засідання нашої комісії ТЕБіНС стосовно у тому числі і діяльності підприємців. Будемо думати, що робити, аби вирішити ваші проблеми.

Втім, протестувальники були не задоволені таким поясненням. Вони зажадали особистої зустрічі із першим заступником і попрямували до його кабінету. Мітингувальники перервали робочу нараду і вимагали негайних кроків від посадовців. 

Олександр Острянин, перший заступник Миргородського міського голови

- Я відповідно усе роблю для того, щоб цю позицію привести для вас у нормальний стан і нормальне робоче русло. Що я і роблю.

Дискусія тривала ще з півгодини і зрештою, накричавшись досхочу, підприємці порозходились. А вже через кілька годин, під час засідання міської комісії із питань ТЕБіНС, стало відомо, що із 15 квітня Полтавщина перебуватиме у червоній карантинній зоні і на території Миргородської ТГ, у тому числі. Відповідно будуть застосовані усі карантинні обмеження. 

Стрічка новин