Стратегія розвитку області

Новий діагностичний корпус Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру, а також новий лікувально-діагностичний інфекційний медичний комплекс з вірусологічною лабораторією на 350 місць з'являться на Полтавщині. Про ці плани на майбутнє заявив Дмитро Лунін на детальному представлені Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року. На які ще напрямки націлена стратегія дивіться далі.

Одне із головних завдань Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року є сформувати доступну та спроможну мережу медичних закладів, які будуть надавати якісні медичні послуги для населення області. А саме розвивати напрямки: онкологічної допомоги, високоспеціалізованої медичної допомоги та розвиток кардіологічної реабілітації. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- На сьогодні ми, як Олег Синєгубов, плануємо зробити сучасні медичні центри, з двох обласних лікарень. Це з дитячої та дорослої. У нас заплановане до 2023 року: плануємо відремонтувати відділення судинної хірургії, відділення інтенсивної терапії та анестезіології, зробити термомодернізацію терапевтичного корпусу, зробити реконструкцію кардіологічного відділення в терапевтичному корпусі.

Також планується розробка регіональної медичної інформаційної системи. Це комплекс заходів, який поєднає в собі телемедицину, швидкий обмін інформацією, електронну картку пацієнта з доступом до неї необхідних спеціалістів та заповнення усіх медичних форм і бланків онлайн. 

Палац спорту на три тисячі глядачів, льодові арени та розбудова гірськолижної й веслувальної баз, добудова спорткомплексу по вулиці Петра Юрченка, теж передбачені у Стратегії розвитку до 2027 року. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Полтавська область є лідером в державі і в світі з веслування на байдарках і каное. Маємо потужну команду, розраховуємо на медалі на Олімпіаді в Токіо. Треба забезпечити для дітей в місті Полтава, які займаються веслуванням, сучасні умови для постійних тренувань протягом року, але й створити арену, щоб більше людей могли спостерігати, долучатися й розвивати цей вид спорту. 

Будуть підписувати договір на розробку проєктно-кошторисної документації реставраційних робіт в аеропорту «Полтава». Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Полтава» дасть змогу здійснювати внутрішні  авіарейси та міжнародні авіарейси до Туреччини, Єгипту, Ізраїлю, країн Балтії, Польщі.

Стрічка новин