Як обрати якісні ранні овочі?

Корисні та без нітратів. Цим питанням задається чи не кожен покупець, який хоче придбати на свій стіл весняні овочі на салат. Що наразі пропонують на ринках і який вміст нітратів допустимий? Деталі знає Анна Ружін. 

На прилавках уже різноманіття свіжих огірків, капусти та помідорів. Не менше і покупців, але як дійсно обрати якісний продукт?

продавчиня 

- Кожному уже хочеться салат свіженький. Так що уже беруть.  По-тихеньку, але не багато. По пів кілограма беруть. 

Купуючи свіжі овочі, треба знати правила їх вибору. Варто звертати увагу і на те, які з овочів найбільше вбирають в себе нітрати. Це - буряк, редиска, салат, шпинат, молода капуста, кабачки, морква, огірки, кріп. З ними треба бути особливо обережним. Не соромтеся запитати у продавця висновок лабораторної перевірки його продукції. В такому документі має бути вказаний вміст нітратів, пестицидів у конкретній партії, зазначає Максим Несміянов.  Завдяки нітратам тепличні овочі набувають привабливого вигляду - великого розміру, яскравого кольору, хрумкості та соковитості. Та у великій концентрації вони стають небезпечними для організму. 

Максим Несміянов, виконавчий директор Союзу споживачів України, народний ревізор 

-Не варто наїдатися. Там, якщо подивитися по нормі, то ми можемо нітратів їсти не так багато, як здається. Не можна зараз повну тарілку зелені їсти. Ви в сукупності скільки нітратів наїстеся. І цим себе отруїте. 

У огірка та кабачка найбільше накопичується хімії біля плодоніжки та у шкірці, тому шкірку треба чистити. У капусті - на верхніх листочках, у редисці - біля кінчика знизу, у салаті та зеленій цибулі - біля корінця, а у перця, баклажана та помідора - біля плодоніжки. Картопля найбільше накопичує нітратів у шкірці, а морква - у верхній та нижній частині. Тому саме ці місця у ранній зелені потрібно зрізати.

Кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри землеробства і агрохімії Полтавського державного аграрного університету Микола Опара зазначає: по зовнішньому вигляди нітрати визначити не можливо, проте мінімузувати їх кількість можна. 

Микола Опара, кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри землеробства і агрохімії 

- У нас же будуть в перспективі далі огірки грунтові та інші овочеві культури. Огірки, капуста, помідори, найнадійніший метод їх убезпечення на нітрати - це консервування, це квасіння. 

Тож варто правильно обробляти овочі. Рекомендовано замочити у холодній воді хоча б на 20 хвилин, але не довше, бо тоді наприклад, картопля, помідор наберуться води і стануть водянистими, несмачними.

Тож підходьте до вибору овочів на весняний салат уважно та обережно, щоб споживання було корисним для організму.

Стрічка новин