Полтавщина - у «червоній зоні» з 15 квітня

Полтавська область з 15 квітня переходить в «червону зону». Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Що буде заборонено на Полтавщині - у нашому сюжеті

З 00 години 00 хвилин 15 квітня 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області, та застосувати на території Полтавської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «червоний» рівня епідемічної небезпеки. Про це повідомляє Олег Немчінов, міністр Кабінету міністрів України на своєму каналі у телеграм. 

Сьогодні о 16:00 провели регіональну комісію з питань ТЕБ і НС. 

На ній вирішили залишити карантинні обмеження, які діють і зараз. Тобто, відвідувачів не прийматимуть у закладах громадського харчування, ТРЦ, розважальних закладах. Не проводитимуть концертів та масових заходів. 

Крім того, з 15 квітня з'являться нові додаткові заборони. Не можна здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів внутрішньоміським, внутрішньообласним та залізничним транспортом у межах Полтавської області.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Крім транзитних перевезень та перевезень (УВАГА!) працівників, що задіяні на підприємствах, установах, організаціях віднесених до критичної інфранструктури, медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів тощо за спеціальними перепустками виданими органами місцевого самоврядування за місцем проживання особи, або роботи. 

Також дозвіл на роботу фітнесцентрів, спортклубів за попереднім записом на індивідуальні заняття - скасували. 

За словами Олега Синєгубова, до дитсадочків дітей водити можна. До школи ходитимуть тільки учні 1-4-х класів. Ремонт побутових виробів, комп’ютерів, робота перукарень та салонів краси дозволений за попереднім записом. 

Стрічка новин