У Полтаву привезли вакцину Sinovac CoronaVac

Сьогодні зранку у Полтавську область доставили вакцину Sinovac CoronaVac у кількості 8 тисяч доз. Ця вакцина є однодозовою, тобто у флаконі лише одна доза, і окремо до неї йде шприц. Sinovac CoronaVac призначена для маломобільних груп населення, і для тих, хто за ними доглядає. 

Також частково цю вакцину перенаправлять до військових, і вчителів, які будуть задіяні в ЗНО. Як зазначають лікарі-імунологи, наразі ефективність по вакцині Sinovac CoronaVac - 83 %

Ольга Бастаногова, лікарка-імунолог Полтавського обласного центру дитячої імунології

- На даний час в області працює 3 мобільні бригади, які пройшли навчання саме по цій вакцині. Тому з завтрашнього дня ми наказом Департаменту роздамо поки що по 500 доз цієї вакцини, і вже люди будуть працювати. Логістично все вже розписано: куди буде їхати мобільна бригада, по яких адресах. 

Так само, як і на CoviShield, так само і на CoronaVac Sinovac є такі реакції, як: підвищення температури тіла, біль у місці введення вакцини, головний біль, іноді може бути нудота. Але ці всі несприятливі події знімаються жарознижуючими препаратами, і десь 3 доби можуть бути.

Нагадаємо, з 13 квітня в Україні розпочнуть щеплення вакциною CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech.

Стрічка новин