У Viber додали функцію захисту від шахраїв

У Viber додали функцію захисту від шахраїв

Месенджер Viber запускає інструмент, завдяки якому можна убезпечити користувачів від дзвінків шахраїв. Ідеться про функцію "Блокування невідомих абонентів".

Після її активації користувач не отримуватиме сповіщень про дзвінки з невідомих номерів. Нова функція вже доступна в останній версії платформи для всіх користувачів з українськими номерами, інформує Pingvin.Pro.

Для того, щоб увімкнути функцію "Блокування невідомих абонентів" необхідно відкрити розділ "Додатково", потім увійти в "Параметри" та вибрати пункт "Виклики й повідомлення". Після цього користувач має ввімкнути перемикач навпроти пункту "Блокування невідомих абонентів".

Після цього користувач не отримуватиме вхідних дзвінків від невідомих контактів. Інформація про ці виклики показуватиметься тільки в списку чатів як "Пропущений дзвінок", а також у розділі "Нещодавні дзвінки".

Захист від небажаних дзвінків працює як на Android та iOS пристроях, так і на комп'ютерній версії застосунку.

Тестова комплектація Google Chrome відтепер має оригінальну функцію. Користувачі зможуть керувати відтворенням роликів, навіть якщо сайт відеохостингу відкритий у сусідній вкладці. Інтерфейс дає змогу швидко запустити, зупинити або перемикнути ролик, а також перемотати його вперед чи назад.

Стрічка новин