Найбільша в історії: поліція вилучила рекордну партію амфетаміну

В Дніпрі на одному із наркозаводів виробляли 300 кілограмів амфетаміну в місяць. 300 кілограмів – це 1 мільйон 200 тисяч доз. Поліцейські ліквідували розгалужену мережу виготовлення та збуту амфетаміну на території 4-ох регіонів держави. Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко. Деталі у сюжеті. 

Масштабна спецоперація Департаменту боротьби з наркозлочинністю та Департаменту кіберполіції проводиться на території Дніпропетровської, Київської, Черкаської областей та міста Києва: затримано вісім учасників злочинної групи, слідчі дії ще тривають. 

Ігор Клименко, голова Нацполіції

- Тільки в місті Дніпрі встановили знаходження підприємства. Дійсно, з великими масштабами. І це було виявлено в одному місці. Скажу більше, там же ми виявили тонну прикурсорів. З яких зловмисники намагалися виготовити ще близько 700 кілограм амфітаміну. 

Голова Нацполіції наголосив, щомісяця зловмисники виготовляли та збували через свій оптовий Інтернет-магазин від 250 до 300 кілограмів амфетаміну. І постачали цю отруту щонайменше 50 групам збувачів по всій території України. 

Ігор Клименко, голова Нацполіції

- Кожен бажаючий розміщував своэ замовлення на одному з цих електронних сайтів. Після цього з ними зв'язувався оператор та пропонував перевести криптовалюту на визначений електронний гаманець. І потім дана продукція розповсюджувалася по всій Україні.

Раніше організатор наркобізнесу обвинувачувався в бандитизмі. Зараз його справа слухається в суді, а зловмисник, як видно, часу не гає. Масштабні обшуки на території Дніпропетровської, Київської, Черкаської областей та міста Києва тривають, - додав Ігор Клименко.  

Стрічка новин